Aktorius Ridas Jasiulionis dirba ir teatro scenoje, ir radijo eteryje. Žurnalistika ir aktorystė jo gyvenime papildo viena kitą. Radijuje Ridas atlieka kasdienių aktualijų lukštentojo vaidmenį, su džiaugsmu rengia istorines laidas ir kalbina įžymius žmones, taip jis siekia atskleisti žmogiškojo pasirinkimo ir likimo dramas praeityje ir dabartyje. Politikos temos žurnalistikoje Ridui regisi ypač artimos teatro dramoms. Juk spektakliams pjesės taip pat labai dažnai kuriamos pagal tikrus istorinius ar dabarties įvykius. Antai ir R. Jasiulionio vaidmenys VKT – žydaitės Annos Frank tėtis Otto Frankas tragikomedijoje „Kai žmonės vaidino Dievą!..“ ir Julius iš migrantų odisėjos „Vertėjas“ – irgi gimę iš tikrų biografijų ir realaus gyvenimo.
„Man teatras nuostabus tuo, kad jis vyksta absoliučiai dabar, yra dabarties akimirkos kūdikis, jis semiasi jėgų iš tų gyvybės šaltinių, kurie pulsuoja dabar. Mes, aktoriai ir žiūrovai, dalinamės gyvenimo tame pačiame laike dovana. Bet geras spektaklis užkabina ir gilesnius kasdienybės klodus, kuriuos kasdienė skuba nuo mūsų visų gali paslėpti, neleisti patirti“, – mintimis dalijasi aktorius R. Jasiulionis.

Gimtasis miestas: Vilnius
Gimimo data: 1970 02 07

Mokslai: 1988–1992 m. dramos aktoriaus specialybė Lietuvos muzikos akademijoje; kurso vadovai – Dalia Tamulevičiūtė ir Rimas Tuminas.

Darbai su VKT:

2011 m. Pagal F. Goodrich, A. Hacketto ir V. Kesselmano pjesę „Anos Frank dienoraštis” tragikomedija „Kai žmonės vaidino Dievą”, rež. A. Gian ir M. Mačiulis; Otto Frankas

2013 m. L. Vincė „Vertėjas”, rež. A. Gian ir M. Mačiulis; Julius

2014 m. A.Lindgren „Emilis iš Lionebergos”, rež. R.Kudzmanaitė; Antonas.