„Kalėdų giesmė“

„Kalėdų giesmė“

Kalėdiškiausia istorija pagal Čarlzą Dikensą „Kalėdų giesmė“

režisierius – Romualdas Vikšraitis
dailininkas – Adrijus Trinkūnas

Vaidina:
Ponas Skrudžas – Tadas Gudaitas
Marlis, Krečitas, Sūnėnas – Marius Mačiulis
Pirmoji Kalėdų dvasia, Prekeivė – Žana Jablonskytė
Antroji Kalėdų dvasia, Bela, Prekeivė – Vaiva Markelytė
Trečioji Kalėdų dvasia – Indrė Jaraitė/Alicia Gian
Timas Krečitas – Paulius Valaskevičius

Kai saulė vis mažiau spigina, o niūrūs lietūs vis dažniau laisto žemę ir malasi šlapdriba, kai blėsta vasaros prisiminimai ir odą ima žnaibyti šaltukas ar praūžia šiauriniai vėjai, pats metas pradėti laukti saulėgrįžos ir pasinerti į žiemos švenčių dvasią.

Kad šilčiausios metų šventės net ir prisiminimuose išliktų šiltos ir išskirtinės, kviečiame Šv. Kalėdas sutikti ir išjausti kartu. Pats kalėdiškiausias VKT spektaklis šeimai – „Kalėdų giesmė”.

Į šį spektaklį kūrėjai įleido nuoširdumą, draugiškumą ir dėkingumą, kad Jūs, mieli žiūrovai, dar kartą pajustumėte, kas yra tikroji Kalėdų dvasia, kaip ši šventė keičia žmones ir koks jos skonis.

Spektaklis gimė iš gerai žinomos Č. Dikenso istorijos apie šykštų ir negailestingą Skrudžą, kuris daugelį metų mylėjo tik save ir pinigus, neragavo meilės ir Šv. Kalėdų skonio. Taip, būtent Skrudžo vardu šiais laikais vadinami gobšuoliai egoistai. Tačiau netikėtai visai prieš pat šventes šis veikėjas ima ir supranta, kad viską darė ne taip… Tad ir tikrovės skrudžai visada turi šansų pasikeisti. Beje, išduosime mažą paslaptį: Šv. Kalėdos tokios stebuklingos, kad Jūs patys nė nepastebsite, kaip mums padėsite sukurti magišką švenčių laukimo aureolę ir staigmenų.