Sakoma, kad gyvenimas – tai teatras. Mums teatras – tai gyvenimas, kuriuo dalijamės su Jumis. Atskleidžiame: scenoje ne vaidiname – mes scenoje gyvename. Jūs esate to gyvenimo dalis. Pasakojimo ir vaidmens kūrimas mums – tai mėginimas pažinti žmogų.

Galime sakyti, jog spektaklius kuriame ir vaikams, ir jau balsavimo teisę turintiems piliečiams, ir šeimoms. Bet jei tiksliau, mums svarbus ryšys su kiekvienu žiūrovu, amžiaus cenzo nėra. Kaip ir ribų žanrams. Mūsų spektakliai – nuo dramos, komedijos, amerikietiško miuziklo iki improvizuotų teatrinių muzikinių koncertų ir dar daugiau. Pjesių autoriai – lietuviai ir užsienio dramaturgai. Tačiau visose kibirkščiuoja socialinės temos ir žmogiškieji santykiai. Kviečiame juos gvildenti kartu!

Mūsų susitikimų vieta – jauki kamerinė salė su 320 sėdimų vietų Konstitucijos pr. 23, korpusas B (Vilnius). Tai ir kitų Lietuvos teatrų erdvės. Tai scena ir jos grimerinė. Tai pasaulis su išgyvenimų peizažais, kupinas sukrėtimų, ieškojimų ir atradimų.

Mūsų laikas – daugialypis. Teatro kolektyvas profesionalią veiklą pradėjo 2002 m. diplominiu aktorių spektakliu pagal Lauros Sintijos Černiauskaitės pjesę ,,Išlaisvinkit auksinį kumeliuką“. Vilniaus kamerinis teatras įkurtas 2011 m. kovo 28 d. Tačiau per kiekvieną spektaklį nusikeliame į vis kitus laikmečius. O būsenų ir jausmų, į kuriuos įsijaučiame, amžius – beribis.

Vilniaus kamerinio teatro repertuare yra apie 20 spektaklių. Per metus parodome po 2 – 3 premjeras. Bet mums iš tikrųjų kiekvienas spektaklis prilygsta premjerai. Kiekvieną spektaklį auginame drauge su Jumis – mūsų nuolatiniais ir būsimaisiais žiūrovais.