„Prie laivo 8.00“

Vilniaus kameriniame teatre jūsų laukia trijų neišskiriamų pingvinių draugystė ir nuotykiai pasaulinio tvano metu. Jam atslūgus, laukia dar viena staigmena. Po spektaklio žiūrovus aplankys Kalėdų senelis. Tik šį kartą jis žada atvykti ne elniais kinkyta karieta, o... stebuklingu Nojaus laivu. Kviečiame šventes pasitikti kartu su linksmaisiais pingvinais ir Kalėdų seneliu!

SPEKTAKLIS ŠEIMAI „PRIE LAIVO 8:00“
pjesės autorius - Ulrichas Hubas
režisierė - Agnė Sunklodaitė
scenografija - Ramunė Skrebūnaitė
kompozitorius - Deividas Gnedinas

trukmė: 70 min.

vaidina

Tadas Gudaitis - Pirmas pingvinas
Žana Jablonskytė/Indrė Jaraitė - Antras pingvinas
Paulius Valaskevičius/Marius Mačiulis - Trečias pingvinas
Vaiva Markelytė - Balandė
Zigmantas V. Baranauskas/Arturas Varnas – Nojus

Trys pingvinai, kiekvienas savaip gudrus ir su savita pasaulėžiūra, net ir mažiausiems žiūrovams suprantama kalba linksmai sau gvildena egzistencinius klausimus, ginčijasi filosofinėmis temomis, kol ateina žinia apie besiartinantį tvaną... Tada ir prasideda nekasdieniai, iš koto verčiantys, nusikvatoti ar bent nusijuokti skatinantys, pūkuotų sutvėrimų draugystę ir meilę išbandantys nuotykiai. Vokiečių dramaturgas Ulrichas Hubas „Prie laivo 8:00 “ parašė 2006-iais metais. Tais pačiais metais Vokietijoje pjesė pripažinta geriausia. Didelio teatrų susidomėjimo ji susilaukė visoje Europoje. Lietuvoje šmaikščią istoriją apie tris pingvinus ir jų draugystę išbandantį pasaulinį tvaną pirmoji į sceną perkėlė mažųjų pamilta aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.

Spektaklio scenografė ir kostiumų dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė, sukūrusi scenografiją ir kostiumus daugiau nei 60 spektaklių, nominuota Auksiniam scenos kryžiui, 2011-aisiais pelniusi Fortūnos diplomą už spektaklio „Kiškis pabėgėlis“ (rež. A. Sunklodaitė) scenografiją ir kostiumus.

Muziką spektakliui kūrė Deividas Gnedinas, gerai žinomas kaip elektroninės muzikos kūrėjas Corbie. Jis dalyvauja įvairiuose elektroninės ir šiuolaikinės akademinės muzikos projektuose, dirba su akademinės ir popmuzikos atlikėjais, muziką kuria tetarui ir kino filmams.