Stebuklų yra kur kas daugiau, ir jie prasideda žymiai anksčiau, nei Jums atrodo! Šv. Kalėdos ateina ne tik į Jūsų sielas ir namus, bet ir į Vilniaus kamerinis teatrą.

Šventiniai spektakliai vaikams ir suaugusiems Vilniaus kameriniame teatre pradedami rodyti 2016 m. gruodžio pirmąją savaitę. Jau dabar galite įsigyti bilietus šiam metui į Vilniaus kamerinio teatro spektaklius arba užsakyti renginį teatro salėje įmonės kolektyvui, mokyklai, klasei, darželių grupei.

Taip pat primename, kad gruodžio 31-ios vakaras Vilniaus kameriniame teatre bus ypatingas. Galėsite nepamirštamai aristokratiškai praleisti laiką narpliodami amžiaus bylą. Jūsų laukia daugybė mįslių, svaigus 3-iojo dešimtmečio žvilgesys ir šampanas! Kaip garsusis seklys Šerlokas pasakytų: paskubėkite, nes iki vidurnakčio liko vos kelios minutės!

Šventinių spektaklių datos vaikams.
Primename, kad Vilniaus kameriniame teatre svečiuosis pats Kalėdų senelis.
Muzikinis spektaklis"Prie laivo 8:00" - gruodžio 5 d. 12 val. ir gruodžio 18 d. 12 val.
Nuotykių spektaklis "Emilis iš Lionebergos"- gruodžio 17 d. 12 val.

Šventinių spektaklių datos suaugusiems:
Gruodžio 16d. 18:30 - Evaldo Jaro režisuotas lyrinis farsas "Karalius nuogas". Kandus, filosofinis ir ironiškas humoras! Nepakartojams Ramūno Cicėno darbas karaliaus vaidmenyje bei ne ką mažiau įspūdingi kitų, žinomų aktorių persikūnijimai žada ne tik linksmai, bet ir turiningai praleistą laiką pasitinkant 2017 metus.

Gruodžio 18 d. 19:00 - muzikinė komedija "Angliškas detektyvas"
Gruodžio 28 d. 18:30 - muzikinė komedija "Angliškas detektyvas"
Gruodžio 31 d. 18:00 - muzikinė komedija "Angliškas detektyvas"
Gruodžio 31 d. 21:00 - muzikinė komedija "Angliškas detektyvas"

Norint užsisakyti uždarą šventinį spektaklį ar vakarą, datas deriname.
Skambinkite tel.: 8 699 01699 - suderinsime Jūsų poreikius ir mūsų galimybes. Neįtikėtina... Bet... Šv. Kalėdos jau čia pat...