komedija „Strakaliukas ir Makaliukas“

ATSISVEIKINIMAS SU SPEKTAKLIU "STRAKALIUKAS IR MAKALIUKAS"

Paskutinį kartą Strakaliukas ir Makaliukas repuos Vilniaus kamerinio teatro scenoje!

Gegužės 28 d. 12 val. kviečiame Vaikus, Mamas, Tėčius, Senelius, Tetas, Dėdes, Draugus linksmai praleisti laiką su komedija visai šeimai „Strakaliukas ir Makaliukas“​.
11 metų šis spektaklis džiugino ir Mažus, ir Didelius. Oj, kiek nuaidėjo plojimų, kiek būta skardaus juoko. Džiaugiamės ir prisimename Jus visus.
Ateikit - prisiminsime arba susipažinsime ir.. atsisveikinsime. Nenusiminkit, miško žvėreliai jau keliauja į kitas Vilniaus kamerinio teatro Pasakas 🙂

Kosto Kubilinsko „Miško anekdotas“
režisierius - Rolandas Boravskis
dailininkai - [Adrijus Trinkūnas], Giedrė Brazytė
muzikos autorė - Indrė Stakvilė

trukmė - 70 min.

vaidina
Žana Jablonskytė/Paulius Valaskevičius – Makaliukas
Marius Mačiulis/Zigmantas V. Baranauskas – Strakaliukas
Tadas Gudaitis – Ežys, Vilkas, Liūtas
Vaiva Markelytė – Lapė
Indrė Jaraitė – Ežienė
Renata Kutinaitė – Meška

Pasaka apie mus! Kiek anekdotiškų istorijų girdėjote apie lapę, vilką, kiškį ar mešką? Taip, visos šios istorijos - tai mūsų pačių gyvenimo atspindys! Juk mes dažnai linkę pasijuokti iš kaimynų, nes esame visada protingesni už juos. Mes švelniai kritikuojame savo poelgius, nes esame visada teisūs, be to, savikritika apsaugo nuo kritikos! Gal tai nuo vaikystės išugdyti bruožai? Todėl ir norime suteikti galimybę vaikams (ir ne tik vaikams) pažvelgti į save iš toliau – įsivaizduojant save vieno ar kito veikėjo kailyje (kailyje – tiesiogine prasme...). Miško anekdotą spalvina įtaigus siužetas, energija, linksmi nuotykiai ir... zuikių repas.