Trupė Komsa | 6 heures à table

6 valandos prie stalo / 6 heures à table

Muzikinė komedija prancūzų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą / Comédie musicale en français

režisūra: Caroline Paliulis
režisieriaus asistentas : Hugo Caicedo
choreografija: Gabrielė Štrimaitė
garsas : Cédric Gauthier
viešieji ryšiai : Indrė Eigminienė

vaidina
André Petifu / Simona Mikėnaitė / Lukas Tiuninas / Brigita Zygmantaitė /Olga Medvedeva / Gabrielė Štrimaitė / Rokas Stabingis / Vaida Arlauskienė, Hugo Caicedo, Arūnas / Paliulis / Agnė Romeikaitė.

6 valandos prie stalo: per ilgai? O gal pats tas, kad suprastume, kas yra kas? Kodėl visi šie žmonės susirinko atšvęsti Fidelio 102 metų gimtadienio? Ir kas yra Fidelis jiems?

Ši muzikinė komedija yra naujausias trupės KOMSA darbas. Komedijoje atsiskleidžia skirtingi veikėjų interesai. O žiūrovui paliekama laisvė pasirinkti, kas iš tikrųjų yra svarbu. Ar tikrai pinigai yra svarbiausias dalykas?

Spektaklis personažus dalina į kelias stovyklas: juodąją ir baltąją, dar kitaip godžiąją ir dorąją, siekiančią pasipelnyti kitu sąskaita. Šios priešpriešos charakteriuose atsiskleidžia per režisierės ir scenarijaus autorės Caroline Paliulis sukurtą siužetinę liniją, per choreografės Gabrielės Štrimaitės kurtas choreografijas bei trupės aktorių buvimą scenoje, dainoje, šokyje... Gyvenimo išmintimi su personažais pasidalins paslaptingasis dėdė Fidelis, ar jo ištarti gyvenimiškos patirties išminties kupini žodžiai pasieks kiekvieno ausis ir  širdį? - nežinia – paliekame nuspręsti žiūrovams.

bilietus įsigykite: bilietai.lt ir prieš spektaklį teatro kasoje.
Billets en vente sur http://www.bilietupasaulis.lt/ et au guichet avant le spectacle.